OSJEČANI IZ VIROVITICE DONOSE NOVE BODOVE

Prvotimci Osijeka dominirali od početka pa na kraju uvjerljivo slavili s 27:40

Momčad Daga Kovačevića upisala je nove prvenstvene bodove. U okviru 25. kola Prve hrvatske
rukometne lige Sjever osječki prvotimci večeras su u gostima uvjerljivo slavili nad Viro-
Viroviticom s 27:40.
Od samog početka susreta Osječani su dominirali pa su već u desetoj minuti pogotkom Pleše
imali 5:9. Uz naše desno krilo, raspoloženi su bili i njegovi suigrači pa na pauzu odlaze s
rezultatom 12:19.
Drugo poluvrijeme proteklo je u sličnom ritmu, a momčad Osijeka samo je povećavala svoju
prednost. U posljednjoj minuti susreta iz osječkih redova zabija Antonio Carević, a konačan
rezultat od 27:40 postavlja Dominik Arsić iz Virovitice.
Najbolji strijelac među rukometašima Osijeka bio je Matej Pavlović, lijevo krilo, s osam
pogodaka.
Ovom pobjedom izabranici Daga Kovačevića ostaju na petom mjestu prvenstvene tablice s 28
osvojenih bodova, a u sljedećem kolu na domaćem parketu zatvaraju sezonu. Tada im 6. lipnja
na Zrinjevac stiže sedmoplasirani MRK Dugo Selo, a utakmica je na rasporedu u 18 sati.