RUKOMETAŠI OSIJEKA IZGUBILI OD DUGOG SELA

Pomlađeni sastav i različite kombinacije u posljednjoj prvenstvenoj utakmici

Odigrani su i posljednji susreti ove natjecateljske sezone. U sklopu 26. kola Prve hrvatske
rukometne lige Sjever, momčad Osijeka večeras je u Sportskoj dvorani Zrinjevac izgubila od
MRK Dugog Sela s 29:34.
U nešto pomlađenom sastavu i bez standardnih Šimatića, Babića i Ninaja, rukometaši Osijeka
dočekali su zadnju prvenstvenu utakmicu protiv momčadi Dugog Sela. U takvom sastavu
domaćini nisu dobro ušli u utakmicu pa je u desetoj minuti na semaforu stajalo 1:7. Na kraju
prvog dijela pogotkom Tina Kužea u posljednjoj minuti na odmor odlaze s rezultatom 12:17.
U nastavku dvoboja slična priča. Bez značajnog rezultatskog imperativa, trener Dag Kovačević
isprobavao je različite kombinacije s mlađim igračima. Naposljetku rukometaši Dugog Sela
odnose pobjedu s 29:34.
Najučinkovitiji u osječkim redovima bili su srednji vanjski Filip Vuković sa sedam pogodaka te
desno krilo Hrvoje Pleše koji je pet puta pogađao mrežu.
Ovim rezultatom osječki prvotimci natjecateljsku godinu završavaju kao sedmoplasirana
momčad 1. HRL Sjever s 28 osvojenih bodova.
Naši igrači odlaze na zasluženi odmor, a već sredinom srpnja kreću im pripreme za novu sezonu.
U nju će krenuti puno ambicioznije, a nadamo se da ćete nove izazove naše momčadi moći